Vooraankondiging 6e Toekomstverkenning VvEN over Privacy en Ethiek

Met het referendum over de Wiv (Wet Inlichtingen en Veiligheidsdiensten) in Maart, de onthullingen over Facebook en Cambridge Analytics in April en de AVG (Algemene Verordening Gegevensbescherming), een nieuwe privacywet voor de hele Europese Unie, zal ‘privacy’ hoog scoren in de race om het meest gebruikte woord van 2018. En we weten allemaal wat het betekent als een moreel geladen woord vaak wordt gebruikt – dan is er wat aan de hand. Ethiek is zelf het beste voorbeeld.

Daarom organiseert de Vereniging van Ethici in Nederland op vrijdagmiddag 9 november 2018 haar 6e Toekomstverkenning, over privacy, in Pakhuis de Zwijger in Amsterdam. Van 13.00 tot 18.00 uur.

Als sprekers staan op het programma Bart Jacobs (Hoogleraar Digitale Veiligheid aan de Radboud Universiteit Nijmegen, Natali Helberger (Hoogleraar Informatierecht aan de Universiteit van Amsterdam) en Beate Roessler (Hoogleraar Wijsbegeerte aan de Universiteit van Amsterdam).

De invalshoek is de relatie tussen privacy, gepersonaliseerde communiciatie en democratie.

Toegang is gratis.

Aanmelden kan vanaf nu via het sturen van een email onder vermelding van naam en affiliatie naar vorstenb@planet.nl

Vorig bericht
Vijfde toekomstverkenning van VvEN over ‘Betere mensen’
Volgend bericht
Toveren met algoritmen