Toekomstverkenning 2018: Toveren met algoritmen. Over privacy in het digitale tijdperk

Op vrijdag 9 november 2018 vond de zesde ethische toekomstverkenning plaats in Pakhuis de Zwijger in Amsterdam. De sprekers waren prof. dr. Natali Helberger, hoogleraar Informatierecht aan de Universiteit van Amsterdam, prof. dr. Bart Jacobs, hoogleraar Beveiliging en Correctheid van Programmatuur aan de Radboud Universiteit Nijmegen, en prof. dr. Beate Roessler, hoogleraar Filosofie aan de Universiteit van Amsterdam. Commentaar op de drie lezingen leverden Marjolein Lanzing, promovenda Filosofie aan de Technische Universiteit Eindhoven, en dr. Bart van der Sloot, universitair docent Privacy & Big Data aan de Universiteit van Tilburg. De lezingen en de commentaren werden gepubliceerd in Filosofie & Praktijk, Jaargang 39, nr. 4 (december 2018).

Vorig bericht
Toekomstverkenning 2017: Betere mensen? Over technologische mensverbetering in de 21e eeuw.
Volgend bericht
Toekomstverkenning 2019: Journalistiek en ethiek